;

 Jan Czajkowski

Alfa Home Sp. z o.o.

  • Typ nieruchomości: mieszkania
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Rodzaj rynku: wtórny
  • Obszar działania: Warszawa

O MNIE:

Pracę w sprzedaży i obsłudze Klienta rozpocząłem już w trakcie studiów i od 2012 roku nieprzerwanie zajmuję się właśnie tym. Do branży nieruchomości trafiłem przypadkiem jednak zagościłem w niej na dłużej i nie planuję zmieniać obranego kierunku. Od września 2015 r. w Alfa Home przeszedłem przez całą ścieżkę od stanowisk asystenckich, następnie Doradcy ds. Nieruchomości, Managera, aż do pełnionego obecnie stanowiska jako Dyrektor Zarządzający. Dzięki temu doskonale poznałem wszystkie niuanse związane z branżą nieruchomości oraz efektywną obsługą klienta kupującego jak i sprzedającego mieszkania. Przez ten czas odbyłem również bardzo dużą ilość szkoleń sprzedażowych, marketingowych oraz brałem udziału w różnego rodzaju sondażach dotyczących branży nieruchomości, a moje wypowiedzi trafiały m.in. na portale takie jak: Business Insider, Biznes Interia, GetHome, Domiporta oraz wiele innych.

W pracy zajmuję się teraz przede wszystkim zarządzaniem firmą, pracownikami oraz swoimi pojedynczymi transakcjami, a w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków pomagają mi takie cechy jak konkretność, uczciwość oraz nastawienie na cel. Największą satysfakcję sprawia mi świadomość zadowolenia naszych Klientów oraz pracowników – utwierdzam się wtedy w przekonaniu, że to co robimy w firmie przynosi efekty.

Pochodzę z Północnego Mazowsza. Kocham Warszawę i jest mi ona bardzo bliska. Mieszkam na Woli natomiast z uwagi na bogate doświadczenie żadna z dzielnic nie jest mi obca i na każdej przeprowadzałem transakcje. W chwili obecnej głównie trafiają do mnie Klienci z polecenia ale od czasu do czasu Klienci sprzedający nieruchomości mogą spodziewać się ode mnie telefonu :) Interesuję się sportem – głównie piłką nożną i sportami walki. Oprócz tego na mojej liście zainteresowań można znaleźć teatr, literaturę, podróże, dobre filmy oraz gotowanie.

Aktualne oferty agenta


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.