;

 Aleksandra Kamińska

Alfa Home Sp. z o.o.


O MNIE
Z fotografią oraz sprzedażą związana jestem od dziesięciu lat, jednak swoją profesjonalną ścieżkę w branży foto rozpoczęłam w 2017 roku – wtedy to zaczęłam aktywnie uczyć się jak prowadzić social media, na czym polega marketing i jak tworzyć treści, by były one wartościowe i ciekawe dla danej grupy odbiorców. W swoim zawodzie najbardziej doceniam ciągłe poznawanie nowych ludzi i możliwość opowiadania ich historii, a cechami, które z pewnością pomagają mi w pracy z klientem są moja łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność organizacji własnej pracy.

Branża nieruchomości jest dla mnie miejscem, w którym rozwijam swoje umiejętności i stale poszerzam swoje kompetencje – co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ moim największym wrogiem jest monotonia.

Prywatnie – pochodzę z Bydgoszczy, jednak moje serce zostawiłam w Gdyni, gdzie mieszkałam przez 8 lat swojego dorosłego życia. Jest to miejsce, do którego zawsze chętnie będę wracać – zarówno wspomnieniami jak również na choćby małe wakacje. Uwielbiam podróżować i kocham zwierzęta. Kiedy nie robię zdjęć, spotykam się z przyjaciółmi, ćwiczę jogę i słucham dobrej muzyki – nic bowiem bardziej nie inspiruje mnie do kolejnych fotograficznych projektów.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.