;

 Dariusz Dymek

Alfa Home Sp. z o.o.

  • Typ nieruchomości: mieszkania
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Rodzaj rynku: wtórny
  • Obszar działania: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus

Telefon:

791 511 015


O MNIE:
Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowałem w korporacjach w branży telekomunikacyjnej - od ponad 14 lat pracuję bezpośrednio z klientami. Rozwijam swoje kompetencje, wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, tak aby znaleźć optymalne rozwiązania dla swoich klientów. Od ponad roku wykorzystuje swoje doświadczenie w branży nieruchomości - zajmując się głównie dzielnicą Ursus (tutaj mieszkam od wielu lat).

Atutami tej dzielnicy są z pewnością: dynamiczny rozwój, bliskość Centrum Warszawy, dobra komunikacja miejska oraz unikalny charakter wynikający z faktu, iż w latach 1952 – 77 Ursus był samodzielnym miastem. Występuje tu prawie każdy rodzaj nieruchomości - od mieszkań w blokach z lat 50-tych i 60-tych, które mają swój urok i klimat, poprzez mieszkania w blokach z wielkiej płyty, które wracają do łask, z uwagi na relatywnie niską cenę, dobrą infrastrukturę i dużo przestrzeni, aż do mieszkań budowanych już w gospodarce wolnorynkowej z lat 19990 – 2018 czy tych na najnowszych osiedlach.

W pracy z klientami z pewnością pomaga mi otwartość na ludzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność, punktualność, a także konsekwencja w działaniu.

Prywatnie - od urodzenia mieszkam w Warszawie. Uwielbiam Mazury, Karkonosze i ciepłe europejskie kierunki. Interesuję się geografią, turystyką i sportem. Lubię jazdę na rowerze, zwłaszcza długodystansową. Latem pływam kajakiem po jeziorze, a zimą biegam na nartach w górach, a jak jest śnieg to także w Puszczy Kampinoskiej.

Do działania motywują mnie spotkania i rozmowy z moimi klientami.

Aktualne oferty agenta


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.