;

 Mateusz Kuszpa

Alfa Home Sp. z o.o.

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: 250
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny

Telefon:

881 350 006


O MNIE:
Z branżą bankową jestem związany właściwie od samych studiów. Skończyłem studia licencjackie na Politechnice Lubelskiej, kierunek Matematyka w finansach i ubezpieczeniach oraz Studia magisterskie Na UMCS w Lublinie, kierunek Finanse i Rachunkowość. Moim pierwszym zajęciem była praca w banku na serwisie telefonicznym. Następnie pracowałem w oddziale innego banku jako osoba zajmująca się obsługą klienta. Mimo tego, że nie byłem doradcą do spraw hipotek, zajmowałem się wypłatami kredytów oraz obsługą posprzedażową. Później bardziej zaangażowałem się w procesy hipoteczne i rozpocząłem przyjmowanie moich własnych wniosków od klientów banku. To doświadczenie pozwoliło mi na zmianę pracy w roli doradcy do spraw hipotek w jednym z największych banków w Polsce. Na tym stanowisku zajmowałem się tylko i wyłącznie hipotekami na każdym etapie procesowania wniosku. W ramach projektu otrzymałem możliwość procesowania wniosku jako analityk kredytowy. Dzięki temu patrzę na każdy wniosek również od strony osób, które wydają decyzje kredytowe.

Cechami, które pomagają mi w pracy z klientem są na pewno analityczne myślenie, umiejętność słuchania oraz to, że bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Ponad to – lubię świadomość, iż pomagam w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu.

Prywatnie pochodzę obecnie z pod Ożarowa Mazowieckiego, bardzo lubię jednak wypady nad morze – choćby na weekend. Interesuje się również nowymi technologiami, a do działania motywują mnie udane transakcje i zadowoleni klienci.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.